Posted Leave a comment

W dniach 08.XI – 11.XI 2019 roku odbyły się WYJAZDOWE WARSZTATY – INTEGRACJA ORAZ SZKOLENIE PT. „PIERWSZY KONTAKT”. Szkolenie miało miejsce w Kluczach Małopolskich w Dworku Jurajskim. Jego celem było poprawienie kompetencji członków Stowarzyszenia w zakresie obsługi klientów Punktu konsultacyjno-informacyjnego. Działanie współfinansowane było ze środków Urzędu Miasta Chorzów.

42. Rocznica Działalności Chorzowskiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego „FENIKS”

Posted Leave a comment

26.10.2019 roku miały miejsce uroczyste obchody 42. Rocznicy Działalności Chorzowskiego Stowarzyszenie Trzeźwościowego „FENIKS” oraz Chorzowskie Dni Trzeźwości. W ramach obchodów odbył się dyżur specjalny „Punktu konsultacyjno – informacyjnego” i msza św. w Kościele św. Floriana w Chorzowie. Część oficjalna odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury ul. Lompy 13.  Integracyjna zabawa taneczna na trzeźwo była jak […]

Zmarł ks. Bronisław Gawron

Posted Leave a comment

Z wielkim bólem i smutkiem zawiadamiamy, że 8 czerwca 2019 roku odszedł od nas ks. Bronisław Gawron, wieloletni kapelan środowisk trzeźwościowych województwa śląskiego. Pogrzeb śp. księdza Bronisława Gawrona odbył się w środę, 12. czerwca o godz. 11.00 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Brzozowicach Kamieniu. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.     

XII RAJD PIESZY SZLAKIEM WIERCICY

Posted Leave a comment

11 maja 2019 roku odbył się XII Rajd pieszy Szlakiem Wiercicy organizowany przez RZSA. Jak co roku frekwencja i pogoda dopisały. Oczekując na kolejny Rajd wspominać będziemy doskonałe towarzystwo i zabawę, śpiew i posiłek przy ognisku. Wyjazd współfinansowany ze środków dotacji Urzędu Miasta w Chorzowie.