Rocznice abstynencji

Posted Leave a comment

Dnia 22.02.2019 (piątek) o godzinie 17.00 świętowaliśmy rocznice abstynenckie. Rocznice obchodzili Roman, Zdzisław, Janusz i Zbigniew. Zarząd i społeczność ChST Feniks składają jubilatom SERDECZNE GRATULACJE i życzą dalszych lat w zdrowiu, pomyślności i trzeźwości!

Rocznice zaprzyjaźnionych Stowarzyszeń Abstyneckich

Posted Leave a comment

Jak co roku członkowie naszego Stowarzyszenia świętowali obchody jubileuszu powstania zaprzyjaźnionych Stowarzyszeń Abstynenckich. 02 lutego XXVI rocznicę założenia obchodziła słynna „Piątka” z Piekar Śląskich, a 09 lutego 2019 VIII rocznicę założenia obchodziło SKA „Przyszłość” z Suchej Góry. Społeczność i Zarząd ChST Feniks składa serdeczne gratulacje Jubilatom i życzy kolejnych dziesięcioleci owocnej pracy!

41. Rocznica Chorzowskiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Feniks”

Posted Leave a comment

Dnia 27.10.2018 r. od godz. 19.15 w Młodzieżowym Domu Kultury w Chorzowie przy ul. Lompy 13 miały miejsce uroczyste obchody 41. rocznicy działalności Stowarzyszenia FENIKS. Tuż przed spotkaniem odprawiona została msza w kościele pod wezwaniem Świętego Floriana w intencji Stowarzyszenia i jego członków. Tegoroczna zabawa należała do wyjątkowo udanych. Stało się tak dzięki licznie przybyłym […]