XIII Śląskie Forum Abstynenckie, Myszków

W dniu 06.10.2018 w Myszkowie odbyło się XIII Śląskie Forum Abstynenckie. Wzięła w nim udział liczna reprezentacja Chorzowskiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego „FENIKS”. Organizatorami Forum były Regionalny Związek Stowarzyszeń Abstynenckich w Katowicach, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Katowicach, Urząd Miasta Myszkowa, Abstynenckie Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Jedność”, Stowarzyszenia Abstynenckie Województwa Śląskiego.

Patronat nad Forum objęli: Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego, Arcybiskup Metropolita Częstochowski, Śląski Kurator Oświaty, Burmistrz Miasta Myszkowa, Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Krajowa Rada Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich.